Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Register
Tapınak Mücevherleri
Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Play Game

Hızlı tempolu eşleştirme 3 fotograf Yarışması Tapınak Mücevherleri oyununa hoş geldin! Tapınak Mücevherleri oyununda seviyeler üçgen, kare veya altıgen karolardan oluşabiliyor. Bu karoların belirli bir kısmı renklidir. Tüm karolar temizlenene kadar renkli karoların üzerinde aynı türden 3 veya daha fazla karoyu birleştir. Hızlı olduğundan emin ol! Süre devamlı olarak azalıyor ve skoruna fazladan saniyeler ilave edilecek. Öte yandan, olası birleştirmeler için keskin bir göz bir seviyeyi hızla tamamlamanın anahtarı olabilir. Zincir tepkiler sürmeye devam ederken safra mücevherleri birleştirmek mümkündür. Acele et çünkü süre biterse oyunun biter ve baştan başlaman gerekir. Tapınak Mücevherleri oyununu hemen ücretsiz oyna, yeni en yüksek skoru belirle ve arkadaşlarınla firmware 6500!

Oyun İstatistikleri

1,044 defa görüldü

Tapınak Mücevherleri Oyun Resimleri

Oyun Kategorileri

Bu oyunu beğendin mi?

Sitene ekle:

Leave a Reply

Top
Respect to MyArcadePlugin

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.