Solitaire Swift

Masa oyunu Serkan 0

Solitaire Swift

GAME INFO
Yeni hızlı ve eğlenceli yaklaşımdır en Hızlı Solitaire klasik Solitaire oyunlarına. Bu oyunda, temel yığının en üstündeki karttan daha büyük veya daha küçük ardışık kartları yerleştirirsin. Renk ve takımlar önemli değildir. Daha fazla temel yığınını kilidini açmak için anahtar sembolü gösteren kartları oyna. Oyun, sonraki hamleni düşünmek için dünya kadar vaktinin olacağı 'Rahatlama Modu ile başlar. İlk maçı tamamladıktan sonra iki tane daha zorlu oyun modunun kilidi açılacaktır. En iyisidir 'Süre Modu' Solitaire Hızlı olan - Tüm kartları temizlemek için sadece 90 saniyen var ama üst üste birçok kartı temizleyerek ekstra süre kazanabilirsin. 'Hamle Modu ile sınırsız süren ancak tüm kartları temizlemek için sınırlı sayıda hamlen var. Tüm kartları temizleyebilecek misin? Hızlı Solitaire oyununu şimdi ücretsiz oyna ve aradığın tüm eğlenceyi ve zorluğu al.

bnr
PLAY NOW!
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.