Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Register
Şeker: Kayma ve Slayt
Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Play Game

Kayma ve hızlı eğlence için yeni canavar yapbozu Slayt ‘şeker!Çeşitli renkli şekerleri tam sıralar oluşturup kaybolacak şekilde sürüklemen gerekiyor. Fazla dokuz sıra yığın oluşturabilirsin TR. Defasında yeni şekerler ortaya çıkacağı için iyi bir eşleştirme kabiliyetine ve önseziye ihtiyacın olacak.Şansına, bu arkadaş canlısı canavar sana yardım etmek üzere burada!Ne kadar çok şeker sırasını yok edersen canavar o kadar acıkır. Açlık çubuğu dolduğunda canavar bazı ikramları yiyecektir.Canavarı belirli şekerlerle beslersen aynı seviyeye çıkacak ve daha fazla yiyebilecek. Durum umutsuz göründüğünde endişelenme! Şekerleri küçük parçalara ayırmak veya belirli bir renkte rastgele parçaları veya ikramları ortadan kaldırmak için güçlerden birini kullan daha.‘Şeker: kay’ oyununu şimdi ücretsiz oyna ve sıra sıra lezzetli ikramlarla canavarını besle.

Oyun İstatistikleri

297 defa görüldü

Şeker: Kayma ve Slayt Oyun Resimleri

Oyun Kategorileri

Bu oyunu beğendin mi?

Sitene ekle:

Leave a Reply

Top
Respect to MyArcadePlugin

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.