Kafatası Jumper: ORIGINAL

Kafatası Jumper: ORIGINAL

Macera Serkan 0

Kafatası Jumper: ORIGINAL

GAME INFO
Bu üstün ve Kafatası Jumper düzey tasarım ve araştırma odaklı basit ama zor tek seviyeli bir platform olduğunu (https://www.scirra.com/arcade/action-games/skull-jumper-deluxe-edition-34177 yeni özellikler ve geliştirmeler onlarca içeren güncelleştirilmiş sürümünü, karşılaştırma amacıyla eklemek istedim Kafatası Jumper oyunun orijinal versiyonu. Oyun anında geri düzeni başlangıcına oyuncu gönderme platformu karakteri öldürmek 'ölüm fayans' kaçmak tıka basa platform düzeni gezinmek, zor hedef bir yer ararken, içerir. İyi şanslar! (Yorumlar bu yenmek için yaptığınız birçok girişim haber ver).
sağ ok = forwardsleft ok = yukarı doğru mümkün olduğunca hedef kiremit için arama çinileri ile mavi atlama kullanarak seyahat etmek isteyeceksiniz çift atlamak için (ikinci kez)backwardsup ok = atlama.

bnr
PLAY NOW!
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.