Hızlı Tekneler

Klasik Serkan 0

Hızlı Tekneler

GAME INFO
Tekne eğlenceli ve hızlı tekne heyecan verici. Bu hızlı tempolu oyun heyecan aynı düzeyde deneyim. Zaman içinde bir noktada, üç-sürat tekneleri kontrol ederek konsantrasyon ve hız meydan. Ya da başka bir oyun üzerinden alacak yol boyunca bir tekne isabet olmadığından emin olun. Bu şekilde Kalkan şeklinde yardım alacak. Oyunun zorluğu artacak, tekne sayısı artacaktır ve konsantrasyon test etmek için koymak olacaktır. Puanınızı şekilde çapraz tekne sayısı eşittir. Bir değişiklik için gitmek yerine, koşu ve bisiklet, hız tekne keyfini çıkarın ve konsantrasyon geliştirmek. Bu oyun 2 Construct (tarafından inşa edilmiş.capx Dosya Dahil)

bnr
PLAY NOW!
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.