Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Register
Hızlı Tekneler
Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Play Game

Tekne eğlenceli ve hızlı tekne heyecan verici. Bu hızlı tempolu oyun heyecan aynı düzeyde deneyim. Zaman içinde bir noktada, üç-sürat tekneleri kontrol ederek konsantrasyon ve hız meydan. Ya da başka bir oyun üzerinden alacak yol boyunca bir tekne isabet olmadığından emin olun. Bu şekilde Kalkan şeklinde yardım alacak. Oyunun zorluğu artacak, tekne sayısı artacaktır ve konsantrasyon test etmek için koymak olacaktır. Puanınızı şekilde çapraz tekne sayısı eşittir. Bir değişiklik için gitmek yerine, koşu ve bisiklet, hız tekne keyfini çıkarın ve konsantrasyon geliştirmek. Bu oyun 2 Construct (tarafından inşa edilmiş.capx Dosya Dahil)

Oyun İstatistikleri

76 defa görüldü

Oyun Etiketleri

, , ,

Oyun Kategorileri

Bu oyunu beğendin mi?

Sitene ekle:

Leave a Reply

Top
Respect to MyArcadePlugin

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.