Halıların Sırları

Masa oyunu Serkan 0

Halıların Sırları

GAME INFO
Bu ücretsiz çevrim içi yapboz oyununda destansı bir maceraya gir ve halıların altında gizli olan sırları bul.Bir sonraki seviyenin kilidini açmak için değerli taşları topla ve yolda mümkün olduğunca çok sayıda yıldız toplamaya çalış.Halıları sararak seviyeyi çözmene yardımcı olabilecek ilginç bir şeyler bulabilmen mümkün; fakat yeterince dikkat etmezsen elmasa giden yolun engellenebilir. Yapbozlar çok daha karmaşık hale gelirken sihirli değnek gibi halıdan nesneleri kaldırabilen ögelerle veya elmasları koruyan kilidi açan anahtar ve düğmelerle karşılaşacaksın. Halının Sırları'nı oyna ve bu güzel macerada yol al!

bnr
PLAY NOW!
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.