Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Register
(Demo)Bay Maker Seviye Editörü
Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Play Game

Maker Bay bir seviye editörü, çeşitli nesneler, öğeler, yetenekleri olan bir platform oyunu. serin seviyelerini oluşturmak için düşman ve patron. Oynamak için pek çok düzeyde hazır, ve aynı zamanda diğer insanların seviyeleri paylaşmak ve oynayabilirsiniz.Oyun aslında Android için 25 Ağustos 2015 tarihinde yayınlandı. Ve diğer sistemler için birkaç güncellemeleri ve sürümleri aldı. Test, ama tam sürüm oyun tavsiye ederim.
Oklar: SOL / SAĞ = Hareket characterUP ladderZ = kullanıcı yetkileri**ana menüde, “hoparlör” simgesine tıklayın yetenekleri / / çıkış atlamak ladderX==. Tüm komutları görmek için.

Oyun İstatistikleri

66 defa görüldü

Oyun Etiketleri

Oyun Kategorileri

Bu oyunu beğendin mi?

Sitene ekle:

Leave a Reply

Top
Respect to MyArcadePlugin

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.