11×11 BLOXX

Masa oyunu Serkan 0

11×11 BLOXX

GAME INFO
11x11 BLOXX 11x11 bir ızgarada düzenlenmiş 121 karoyla bır oyun tahtasının üzerinde oynanan eğlenceli bir yapboz oyunudur. Görevin farklı şekillerde, renkli taşları taşlar yatay veya dikey sıralar oluşturacak şekilde yerleştirmek. Tam bir sıra oluşturmayı başarırsan bu sıra temizlenir. Ayrıca puan ve para da alırsın. Bir maç ne kadar uzun sürerse o kadar büyük ve karmaşık taşlar alırsın. Uzun zaman onu L şeklindeki taşlara ve geniş karelere yeterli yer bıraktığından emin ol. Paralar için, umutsuz görünen durumlarda sana yardımcı olan yükselticileri alırsın: Yeni bir sette taşlarını değiştir, tek bir karoyu, daha büyük bir alanı veya belirli bir renkteki tüm karoları sıl. Artık hiçbir taş yerleştiremez olduğunda oyun sona erer. Daha karmaşık düzenleri olan daha fazla seviyenin kilidini açmak için hedef skora ulaş. Tüm seviyeleri tamamlamayı başaracak mısın? 11x11 BLOXX oyununu şimdi ücretsiz oyna ve öğren!

bnr
PLAY NOW!
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.