Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Kayıt ol

11×11 BLOXX

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11×11 BLOXX
Emeğimize saygından dolayı günde bir kez tıklasan seviniriz. :)
Play Game

11×11 BLOXX 11×11 bir ızgarada düzenlenmiş 121 karoyla bır oyun tahtasının üzerinde oynanan eğlenceli bir yapboz oyunudur. Görevin farklı şekillerde, renkli taşları taşlar yatay veya dikey sıralar oluşturacak şekilde yerleştirmek. Tam bir sıra oluşturmayı başarırsan bu sıra temizlenir. Ayrıca puan ve para da alırsın. Bir maç ne kadar uzun sürerse o kadar büyük ve karmaşık taşlar alırsın. Uzun zaman onu L şeklindeki taşlara ve geniş karelere yeterli yer bıraktığından emin ol. Paralar için, umutsuz görünen durumlarda sana yardımcı olan yükselticileri alırsın: Yeni bir sette taşlarını değiştir, tek bir karoyu, daha büyük bir alanı veya belirli bir renkteki tüm karoları sıl. Artık hiçbir taş yerleştiremez olduğunda oyun sona erer. Daha karmaşık düzenleri olan daha fazla seviyenin kilidini açmak için hedef skora ulaş. Tüm seviyeleri tamamlamayı başaracak mısın? 11×11 BLOXX oyununu şimdi ücretsiz oyna ve öğren!

Oyun İstatistikleri

189 defa görüldü

11×11 BLOXX Oyun Resimleri

Oyun Etiketleri

Oyun Kategorileri

Bu oyunu beğendin mi?

Sitene ekle:

Bir Cevap Yazın

Top
Respect to MyArcadePlugin

Emeğimize saygından dolayı günde Reklamlardan birine sadece bir kez tıklasan seviniriz, daha fazla tıklamana gerek yok çünkü gün başı sadece bir defa tıklayabilme hakkın var. :)

Sayfamızda sadece Google Adsense Reklamları bulundurmaktayız, yani tıkladığınız Reklamların Bilgisayarınıza, Cep Telefonunuza vs. zarar verme ihtimali yoktur. Bu Reklamlar Google tarafından incelenmekte ve ardından bize verilmektedir.